Abitare, Monika Gregušková

Historie

Značka ABITARE byla vytvořena v roce 1995. Od té doby je podepsána pod řadou projektů a realizací staveb a interiérů, veřejných i privátních. Všechny projekty a realizace vznikaly a vznikají spoluprací architektů. inženýrů a dodavatelů a to jak zahraničních, tak tuzemských. Spolupráce s těmito dodavateli probíhá na základě dlouhodobých vztahů a zkušeností. V letech 2002 – 2015 jste mohli vybírat zboží v kamenném obchodě v Praze. Nyní Vám nabízíme interiérové vybavení formou internetového obchodu a samozřejmě v rámci projektů a dodávek interiérů.

Eshop

V našem e-shopu najdete inspiraci nejen pro Váš domov. Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout širokou paletu interiérových vůní ve formě svíček, difuzérů, lamp apod. V nabídce najdete produkty značek Baobab, Tauleto, VG. Tento sortiment budeme dále doplňovat a rozšiřovat. Neváhejte nás se svými dotazy a postřehy kontaktovat. Věříme, že budete s námi nabízenými produkty a službami spokojeni.

Bazar

V našem bazaru můžete za příznivé ceny nakoupit designový nábytek a doplňky. S dalšími dotazy k těmto produktům nás neváhejte kontaktovat.